evental24-wynajem-wyposazenia-lawa

Wynajem wyposażenia

Do Państwa dyspozycji posiadamy również na wynajem wyposażenie do namiotów. Jeden zestaw biesiadny składa się z prostokątnego stołu (220×80 cm) i dwóch ławek. Jest on łatwy w przystrojeniu i atrakcyjny wizualnie. Jego zaletami są na pewno trwałość oraz lekkość, dzięki czemu szybko można zmienić jego położenie podczas imprezy.

Warto również zwrócić uwagę na to, że jest funkcjonalny ze względu na to, iż pomieści więcej osób na m2 niż stoły okrągłe. Dodatkowo, posiadamy także materiałowe (nie plastikowe) obrusy. Ich praniem zarówno przed, jak i po imprezie zajmuje się nasza firma.

Krzesła i ławki

W ofercie posiadamy elegancko się prezentujące i bardzo wygodne krzesła w kolorze białym oraz czarnym. Podnoszą one walory estetyczne każdego przyjęcia oraz dodają klasy. Przed każdą imprezą wszystkie stoły i krzesła są dokładnie czyszczone, także nie muszą się Państwo o nic obawiać.

GIRLANDY

Imprezy najczęściej odbywają się w nocy, dlatego ważnym aspektem jest dobre a jednocześnie klimatyczne oświetlenie. 

Girlandy to niewątpliwie najłatwiejszy, a zarazem najbardziej efektywny oraz efektowny sposób oświetlenia namiotu. Girlandy są montowane przy suficie namiotu w dowolnym schemacie ułożenia.
Nie sprawiają kłopotu gościom imprezy. Konstrukcja girlandów jest prosta, a zarazem bardzo nowocześnie estetyczna do tego typu imprezy. 

Wymagają one wyłącznie doprowadzania zwykłej przedłużki do namiotu i wpięcia jej do sieci. 
Żarówki są ledowe, dlatego też klienci nie muszą się martwić o duże zużycie prądu.