O firmie

Wynajem namiotów imprezowych – evental24.
Nasza firma zajmuje się kompleksowym wynajmowaniem namiotów imprezowych o różnych wymiarach, oraz dodatkowym wyposażeniu – komplety barowe, stoły, ławki, dekoracje, nagłośnienie, podłogi taneczne, obrusy i pokrowce nasiedzenia, itp. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zaplecze, które pozwoli zorganizować każdą imprezę okolicznościową.

Do Państwa dyspozycji posiadamy również na wynajem wyposażenie do namiotów.

W przypadku większych imprez, eventów, konferencji, wydarzeń sportowo-kulturalnych czy wesel powyżej 130 osób , świetnym rozwiązaniem będą hale namiotowe o wymiarach 10×20 m.

Klimatyczne przyjęcia w plenerze pod namiotem, to w ostatnim czasie bardzo modna i często wybierana opcja na świętowanie ważnych chwil.
Wesela, poprawiny, komunie, spotkania rodzinne czy imprezy firmowe
lub eventy zorganizowane w formie 'garden party’ na pewno na długo pozostaną w pamięci gości i Państwa.

Wynajem namiotów

Evental24-wynajem-namiotow-imprezowych-05

Niewątpliwym plusem jest również możliwość aranżacji namiotu do własnych potrzeb tzn. dostosowanie ilości miejsc siedzących, miejsca do tańczenia czy miejsca na bufet oraz udekorowanie go według własnego uznania.

Jednym z naszych atutów jest bardzo doświadczony zespół monterów, który z całych sił postara się sprostać Państwa oczekiwaniom. Jako, że posiadamy magazyny w dwóch lokalizacjach (Śląsk oraz Małopolska) jesteśmy w stanie dotrzeć do Państwa w bardzo krótkim czasie. 

Nasze namioty są nowe, czyste i zadbane. Każde nasze zlecenie traktujemy poważnie, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały okres współpracy.

Wynajem namiotów imprezowych – evental24.